Her biri kendine özgü bir cazibeye sahip beş farklı renk grubuna sahiptir. Test etmem için bana iki versiyon gönderildi: Beyaz, gri ve sarı olan Gravity Wave ve yarı saydam kasalı siyah Dark Side. Ayrıca siyah ve turuncu bir Mandalina renk grubu, yeşil ve beyaz bir Kamp sürümü ve yarı saydam tuş başlıkları kullanan ikinci bir Karanlık Taraf da vardır.
Yukarıdan aşağıya, her iki taraftaki yarım inçlik çerçeveler klavyeye kutu gibi bir görünüm kazandırır. Endüstriyel dokunuş için dört köşede de altıgen vidalar ve işlev sırası ile Caps Lock ve kablosuz eşleştirme durumunu göstermek için renk değiştiren ses düğmesi arasında büyük bir lamba vardır. Sağ köşenin üzerinde, müziğinizi duraklatmak için tıklayabileceğiniz uzun, pürüzsüz bir ses düğmesi vardır.
Tasarım, klavyenin arkasında ve altında ilginç olmaya devam ediyor. Arka kenar, neredeyse pencere gibi görünen bir çift buzlu panelden yapılmıştır. Ters çevirdiğinizde, Gravity Wave versiyonu, çapraz çizgili düz sarı bir sırt ve etiket için grafik kağıdı benzeri bir ızgaraya sahiptir. Dark Side versiyonu aynı dokuya sahiptir ancak her tarafı siyahtır ve genel olarak daha minimalisttir. Ayrıca, yazma açısını artırmak için çevrilebilen bir çift manyetik eğimli ayak ve kablolu ve 2,4 GHz kablosuz modlar arasında geçiş yapmak için bir anahtar vardır.