![BUDO seferlerine olumsuz hava engeli](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:12/BUDO seferlerine olumsuz hava engeli.jpg)
Bursa Büyükşehir Belediyesince işletilen BUDO seferlerinden bazıları olumsuz hava koşulları nedeniyle yapılamayacak.
Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO)'nun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, saat 09.30'daki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ve aynı saatteki Bursa (Mudanya)-Armutlu (İhlas), saat 10.00'daki Armutlu (İhlas)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ile 10.30'daki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya) seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle gerçekleştirilemeyecek.
Aynı gerekçeyle saat 08.00'deki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya) seferi de yapılamamıştı.