![Vedat Milor son paylaşımı için özür diledi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-01:10/Vedat Milor son paylaşımı için özür diledi.jpg)
Yemek eleştirmeni Vedat Milor, şehit haberlerinin geldiği sırada yaptığı yaptığı son paylaşım için özür diledi. Milor, Amerika’da olduğunu saat fakından dolayı geç gördüğünü söyledi.
Yemek eleştirmeni Vedat Milor, şehit haberlerinin alındığını saatlerde sosyal medya adresinde bir televizyon kanalında yayınlanan programının tanıtımını paylaşmış ve “Bu pazar konumuz döner” demişti.
Bu paylaşımından yaklaşık bir saat sonra yen bir paylaşım yapan Milor özür diledi.
Özür dileyen Vedat Milor'un paylaşımı şöyle:
”Arkadaşlar Amerika’dayım. Saat farkından dolayı gündemi geç görebiliyorum. Şehitlerimiz olduğunu öğrenince ben de kahroldum. Anlayışınıza sığınarak kötü zamanlamadan dolayı özür dilerim.”