![Antalya Büyükşehir Belediyesi Hatay’da depremzedelerin umut ışığı oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-04:26/Antalya Büyükşehir Belediyesi Hatay’da depremzedelerin umut ışığı oldu.jpg)
Antalya Büyükşehir Belediyesi Hatay’ın Defne ilçesinde depremzedelerin umudu oldu. Depremin ardından günlerce yardım çağrısı yapan Defne halkının yardımına koşan Antalya Büyükşehir Belediyesi, barınma, yeme içme ve temel ihtiyaçları karşılıyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Hatay’ın Defne ilçesinde depremzedelerin umudu oldu. Depremin ardından günlerce yardım çağrısı yapan Defne halkının yardımına koşan Antalya Büyükşehir Belediyesi, barınma, yeme içme ve temel ihtiyaçları karşılıyor.