![Önce birbirlerine sonra yoldaki binalara çarptılar! Ölü ve yaralılar var](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:51/Önce birbirlerine sonra yoldaki binalara çarptılar! Ölü ve yaralılar var.jpg)
Mersin'de iki otomobilin çarpışıp sürüklenmesi ve yol kenarındaki bina ve iş yerine çarpmalarıyla meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, biri bebek 4 kişi ise yaralandı. Yaralıların hastanedeki tedavileri sürüyor.
Mersin'in Erdemli ilçesi Akdeniz Mahallesi D-400 kara yolunda seyreden Cem Çetin yönetimindeki 06 DKT 355 plakalı otomobil ile Bahri E. idaresindeki otomobil çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle iki araç da yol kenarındaki bina ve iş yerine çarparak durabildi.
İhbar üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede 06 DKT 355 plakalı otomobilin sürücüsü Çetin'in hayatını kaybettiği belirlendi.
Kazada yaralanan aynı araçtaki Şirin Özcan ise sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Yaralanan diğer sürücü Bahri E. ile otomobillerde bulunun biri bebek 3 kişi, Erdemli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.