![Haluk Levent Marmaristeki afetzedeleri unutmadı: Sözümüzü tuttuk](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-22:21/Haluk Levent Marmaris'teki afetzedeleri unutmadı: Sözümüzü tuttuk.jpg)
Haluk Levent iki yıl önce çıkan yangında binlerce dönüm arazinin küle döndüğü Marmaris'teki afetzedelerin yanına gitti. Yangında evlerini kaybeden ailelere verdikleri sözü tuttuklarını kaydeden Levent, "Son kalan söz verdiğimiz evlerden... Mustafa Demir, Hüseyin Gökmen ve Hasan Hüseyin Aydın ailelerini ziyaret edip, tapularını teslim ettik" dedi.
AHBAP Derneği'nin kurucusu şarkıcı Haluk Levent, 6 Şubat felaketinde depremzedelerin yanında olmasıyla gündemde uzun süre yer edinmişti. Yaptığı yardımlarla konuşulan Levent Marmaris'teki afetzedeleri de unutmadı.
2021'in yaz aylarında binlerce dönüm orman alanını küle çeviren yangınlar sonrası Marmaris'teki afetzedelerin yardımına koşan Haluk Levent, buradaki ailelere verdiği ev sözünü tutmak için onları ziyaret etti.
Yangında evleri küle dönen onlarca aileyi yeni evleriyle buluşturan Haluk Levent, o anları "Deprem bölgesinden Marmaris'e geçtim.
Yangınlarda evleri küle dönen onlarca aileye ev sözü vermiş ve yaptırmıştık. Son kalan söz verdiğimiz evlerden... Mustafa Demir, Hüseyin Gökmen ve Hasan Hüseyin Aydın ailelerini ziyaret edip tapularını teslim ettik. Çok mutluyuz" notuyla yayımladı.