![EnerjiSA faturalarında yeni kampanya! Ödeme yapana 150 TL hediye! Sadece 2 haftamız kaldı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-15:43/EnerjiSA faturalarında yeni kampanya! Ödeme yapana 150 TL hediye! Sadece 2 haftamız kaldı.jpg)
EnerjiSA elektrik faturası ödemeleri için yeni bir kampanyayı düzenlendi. 2 hafta içerisinde fatura ödeme talimatı verenler indirimin tadına varıyor. Elektrik faturalarında sunulan kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler konu hakkındaki araştırmalarını hızlandırdı. İşte elektrik faturası kampanya detayları…
EnerjiSA fatura ödemeleri için yeni bir kampanyaya imza attı. Şirket tarafından yapılan açıklama kapsamında kampanya için son 2 hafta çağrısı yapıldı. 2 hafta içerisinde otomatik ödeme talimatı veren vatandaşlar 150 TL'ye kadar chip para kazanabiliyor. İşte elektrik faturası kampanya detayları…