![Hande Ataizinin yeni dizisi belli oldu! Camdaki Kız ve Bihterin ardından bambaşka bir rol: Bu kez savcı olacak](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-23:08/Hande Ataizi'nin yeni dizisi belli oldu! Camdaki Kız ve Bihter'in ardından bambaşka bir rol: Bu kez savcı olacak.jpg)
Hande Ataizi dizi setlerine geri dönüyor! Yeni dizisi belli oldu! Camdaki Kız ve Bihter dizilerinin ardından bambaşka bir rol ile ekranlara çıkacak! Bu sefer Hande Ataizi savcı oluyor...
Ünlü oyuncu Hande Ataizi, MF Yapım'ın Kanal D için çekeceği, Kore yapımı "Remember: War Of The Son" dizisinin uyarlaması olan "Taş, Kağıt, Makas" projesiyle anlaşma sağladı.
Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 2.5 sezon boyunca "Camdaki Kız" dizisinde Cana ve "Bihter" filminde Firdevs karakterlerine hayat veren Ataizi, bu kez savcı Süreyya rolüyle karşımıza çıkacak.
Diziyi Yusuf Pirhasan yönetecek ve çekimlerin ocak başında başlaması planlanıyor. Uğraş Güneş'in kaleme aldığı "Taş, Kağıt, Makas" dizisinde, başrolleri Ekin Koç ve Serra Arıtürk paylaşıyor.