![Burhaniye Belediyespor yeni sezona iç transfer harekatı ile başladı!](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-19:09/Burhaniye Belediyespor yeni sezona iç transfer harekatı ile başladı!.jpg)
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Siyah-Beyazlı ekip sezona iç transfer atağı ile başladı.
2023-2024 sezonuna sağlam bileklerle yürümek isteyen Burhaniye Belediyespor 2022-2023 sezonunda siyah-beyaz formayı başarı ile terleten Tecrübeli file bekçisi Kemal Canlı, Stoper Atakan Doğanay ve Orta saha mevkiinde oynayan Emrecan Beşkaya ile önümüzdeki sezonda da yola devam kararı alarak sözleşme yeniledi.