![Reyting canavarı bir diziyi daha yuttu! Ekranlara veda ediyor](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-21:09/Reyting canavarı bir diziyi daha yuttu! Ekranlara veda ediyor.jpg)
Kanal D'nin yeni sezon işlerinden olan "Bir Derdim Var" dizisi, düşük reytingleriyle beklentileri karşılayamadığı için final yapıyor. Kanal, Birce Akalay ile Mert Fırat'ı buluşturan yapımın 6. bölümüyle ekranlara veda etmesine karar verdi.
Televizyon ekranlarında kıyasıya reyting mücadelesi devam ederken, Kanal D'nin büyük beklentilerle yeni sezonda yayına aldığı projesi, düşük reyting nedeniyle ekran macerasına veda ediyor.
Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre; "Bir Derdim Var" dizisi, konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyordu. Kanal D’nin AyNA Yapım imzalı dizisi reytinglerde beklentiyi karşılayamayınca final kararı alındı.
Birce Akalay ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı, Burak Müjdeci’nin yönettiği dizi, 6. Bölümde ekran ömrünü tamamlayacak.
Aile dizisinde final belli oldu
FOX o dizinin fişini çekiyor! Final için karar verildi: Ünlü oyuncunun yüzü yine gülmeyecek