![Milli buz patenci Metehan Atan Avrupa Şampiyonasında yarı finalde](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-01:46/Milli buz patenci Metehan Atan Avrupa Şampiyonası'nda yarı finalde.jpg)
Milli buz patenci Metehan Atan, Polonya'da devam eden Avrupa Kısa Kulvar Sürat Pateni Şampiyonası'nda yarı finale yükseldi. Yarı final yarışları yarın 15.50'de başlayacak.
Türkiye Buz Pateni Federasyonu, milli buz patenci Metehan Atan'ın, Polonya'nın Gdansk şehrinde organize edilen Avrupa Kısa Kulvar Sürat Pateni Şampiyonası'nda devam eden Avrupa Kısa Kulvar Sürat Pateni Şampiyonası'nda gösterdiği başarıyı duyurdu.
Açıklamya göre Metehan Atan, 1500 metre mesafede yarı finale kalma başarısı gösterdi.
Yarı final yarışları yarın Türkiye saatiyle 15.50'de başlayacak.
Süper Lig'de VAR hakem sayılarında değişiklik
Aslan'ın yıldızı takıma geri döndü: Yuvana hoş geldin Berkan Kutlu