![Ünlü oyuncudan şok karar: Mesleği bıraktı, o işe başladı! Avrupa Yakasının Şehsuvarı Bülent Polat şaşırttı](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:09/Ünlü oyuncudan şok karar: Mesleği bıraktı, o işe başladı! Avrupa Yakası'nın Şehsuvar'ı Bülent Polat şaşırttı.jpg)
Birçok popüler dizide rol alan Bülent Polat, ani bir kararla oyunculuğu bırakarak İstanbul'dan taşındı. Ailesiyle birlikte Trakya'ya yerleşen deneyimli eski oyuncunun yeni mesleği de ortaya çıktı. İşte, Bülent Polat'ın yeni işi...
'Avrupa Yakası' dizisinde oynadığı 'Şehsuvar' karakteriyle adını duyuran, son olarak 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde 'Gaffur' rolüyle ekranlara gelen Bülent Polat, İstanbul'u terk ederek Çanakkale'ye yerleşti.
Bir Zamanlar Çukurova dizisinden sonra herhangi bir projede yer almayan 44 yaşındaki oyuncunun, mesleğini de bıraktığı öğrenildi. Hayatını Çanakkale'de sürdüren Bülent Polat, yeni meslek olarak çiftçilik yapmaya başladı.
Sabah'ta yer alan habere göre, ünlü oyuncu çiftçiliğe ek olarak Bozcaada'da restoran işletmeciliği de yapıyor.
Kızı 'Doğa', oğlu 'Doğu' ve eşi Duygu Polat ile beraber kent hayatından uzaklaşan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor.