![Narlıdere 2.Kitap Kültür günlerinde görkemli final](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-21:30/Narlıdere 2.Kitap Kültür günlerinde görkemli final.jpg)
Narlıdere Belediyesi’nin 30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde Tarihi Yukarıköy’de gerçekleştirdiği 2.Kitap ve Kültür Günleri, ‘Memleketimin Halleri’ ve ‘Türkiye’nin 2.Yüzyılında Eğitim Hakkı’ söyleşileri ile sona erdi.
Narlıdere Belediyesi’nin 30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde Tarihi Yukarıköy’de gerçekleştirdiği 2.Kitap ve Kültür Günleri, ‘Memleketimin Halleri’ ve ‘Türkiye’nin 2.Yüzyılında Eğitim Hakkı’ söyleşileri ile sona erdi.