![Sivasspor - Fenerbahçe maçının hakemi belli oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:40/Sivasspor - Fenerbahçe maçının hakemi belli oldu.jpg)
Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçlarında düdük çalacak hakemler belli oldu. Buna göre Sivasspor - Fenerbahçe karşılaşmasını Atilla Karaoğlan, Başakşehir - Ankaragücü maçını ise Zorbay Küçük yönetecek. Sarı-lacivertliler, 3 gün önce lig maçında yendiği rakibini tekrar yenerek rövanş için avantaj sağlamak istiyor.
Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Sivasspor ile Fenerbahçe arasında 3 Mayıs Çarşamba günü saat 20:30'da başlayacak karşılaşmayı Atilla Karaoğlan yönetecek.
Başakşehir ile Ankaragücü arasında oynanacak karşılaşma ise 4 Mayıs Perşembe günü saat 20:30'da oynanacak. Maçta Zorbay Küçük düdük çalacak.