![Bu börek için ne yufkaya ihtiyaç var ne de fırına! Eliniz hamura bile değmeyecek ama eltiniz çatır çatır çatlayacak](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-06:38/Bu börek için ne yufkaya ihtiyaç var ne de fırına! Eliniz hamura bile değmeyecek ama eltiniz çatır çatır çatlayacak.jpg)
Evde yufkanız olmadığında şipşak misafirlerinize ağırlayabileceğiniz mükemmel bir börek tarifi ile geldik. Bu böreğin tadına bakan bir daha yufkaya ihtiyaç duymayacak. İşte şipşak hazırlamalık tava böreği tarifi…
Börek yapmak isteyen ancak evde yufkası olmayan kişilerin 5 dakika da hazırlayabileceği mükemmel bir börek tarifi ile geldik. Sofralarda farklı lezzet görmeyi seven kişilerin bayılarak tüketeceği yufkasız tava böreğine mutlaka denemeniz gerekiyor. İşte şipşak hazırlamalık tava böreği tarifi…
Malzemeler