![Ispartada gribal enfeksiyon alarmı: Eğitime 5 gün ara](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-03:39/Isparta'da gribal enfeksiyon alarmı: Eğitime 5 gün ara.jpg)
Isparta Sütçüler’de Çandır Köyü Oğuz Önder Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulunda artan gribal enfeksiyon vakaları nedeniyle bir okulda eğitime 5 gün ara verildi.
Isparta'nın Sütçüler ilçesinde, gribal enfeksiyon vakaları nedeniyle bir okulda eğitime 5 gün ara verildiği bildirildi.
Sütçüler Kaymakamlığından yapılan açıklamada, İlçe Hıfzısıhha Kurulunun kararına istinaden Çandır Köyü Oğuz Önder Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulunda artan gribal enfeksiyon vakaları nedeniyle 7 Aralık’tan itibaren 5 gün süreyle eğitim öğretime ara verildiği aktarıldı.