ATV'nin yazlık dizisi "Vermem Seni Ellere"de karakterler netleşmeye başladı Hande rolüne hayat verecek olan oyuncu netleşti. İsmi duyanlar şaşkınlığını gizlemedi
ATV ekranlarında yayınlanacak olan yeni yaz dizisinde oyuncu kadrosu açıklanmaya başlandı. Dizide Hande karakteri merak konusu olurken, oynayacak isim belli oldu.
SENİ VERMEM ELLERE DİZİSİNDE YENİ İSİM
Merakla beklenen dizi Vermem Seni Ellere'de kadro netleşti. Ordu'da çekilecek olan dizi de Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış gibi isimler yer alacak.
HANDE NETLEŞTİ
Mehmet’in nişanlısı Hande rolüne hayat verecek oyuncu da belli oldu. İlayda Ildır rolün sahibi oldu.