![Pınar Altuğ parasını geri istedi! Kızılaya zehir kustu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-12:48/Pınar Altuğ parasını geri istedi! Kızılay'a zehir kustu.jpg)
Pınar Altuğ Haluk Levent'in Kızılay'dan parayla aldığı çadırlar için tepki gösteren ünlülerden oldu. AHBAP'a depremin ilk günleri çadır sattığı ortaya çıkan Kızılay'ı adeta topa tuttu. Ünlü oyuncu bakın neler yazdı?
Kızılay'ın depremin ilk günlerinde AHBAP'a sattığı çadır haberi gündemde deprem etkisi yarattı. Kızılay'a tepkiler büyürken, sosyal konulara duyarlı olan Pınar Altuğ'dan da zehir zemberek bir paylaşım geldi. Ünlü sanatçıya eşi Yağmur Atacan'da destek verdi.
PINAR ALTUĞ PARALARI GERİ İSTEDİ
Sosyal medya hesabından Kızılay'a seslenen Pınar Altuğ Atacan "Bu öğrendiklerimizden sonra Kızılay herhalde sattığı çadırların ve yemeklerin parasını iade edecektir çünkü Kızılay'ın yardım edeceği yerlere gitti" dedi.
EŞİNDENDE DESTEK GELDİ
Eşi Yağmur Atacan da bu notu paylaşarak "Karım güzel sormuş. Halk Kızılay'a ödemiş zaten 22 bin 500... Bir kere de AHBAP üzerinden ödersek 45 bin liraya çadır. Halka maliyeti" yazdı.