![Yalı Çapkını aşk yuvasına döndü! Dizi aşkı gerçek oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-18:34/Yalı Çapkını aşk yuvasına döndü! Dizi aşkı gerçek oldu.jpg)
Yalı Çapkını dizisinde, dizi aşkı gerçek oldu. Star TV'nin en çok izlenen dizi izlenme rekorları kırmaya devam ederken, diziden de peş peşe çarpıcı iddialar gelmeye başladı. Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu'ndan sonra şimdi de o ikili magazine bomba gibi düştü.
Star TV'nin en çok izlenen dizi Yalı Çapkını her bölümüyle izlenme rekorları kırarken, dizinin başrol oyuncuları Mert Ramazan Demir-Afra Saraçoğlu ise aşk dedikodularıyla gündemden düşmüyor. Ferit ve Seyran karakterlerine hayat veren ikiliden sonra dizinin diğer 2 oyuncusu da aşk dedikodularıyla gündeme geldi. Duyanlar inanamadı
Uzun süredir isimleri aşk dedikodularına katılan Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu'ndan sonra yeni bir aşk bombası daha ortaya atıldı.
Dizide Orhan karakterine hayat veren Emre Altuğ ile Gülgün karakterine hayat veren Gözde Kansu arasında yakınlaşma olduğu iddia edildi. İkili samimi dans ederken görüntülendi.
Yalı Çapkını dizisi ekibinde herkes Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in sevgili olmalarını beklerken sürpriz bir gelişme yaşandı.
Sosyal medyada ortaya çıkan görüntülere göre dizide Ferit'in anne ve babasını oynayan Gözde Kansu ile Emre Altuğ aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.
Dans görüntüleriyle dikkat çeken ünlü isimlerden ise henüz bir açıklama gelmedi.