![Halil Umut Meler taburcu oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-00:03/Halil Umut Meler taburcu oldu.jpg)
Ankaragücü-Çaykur Rizespor maçı sonrasında Faruk Koca'nın saldırısına uğrayan hakem Halil Umut Meler taburcu oldu. Meler, İzmir'e ailesinin yanına döndü.
Ankaragücü-Rizespor maçının ardından Ankaragücü Başkanı Faruk Koca tarafından saldırıya uğrayan hakem Halil Umut Meler taburcu edildi.
Acıbadem Ankara Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Yörübulut, Meler'in sağlık durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, "Şu an için herhangi bir sorunu kalmadı. Sağlıklı başarılı bir kariyer diliyoruz" dedi.
MKE Ankaragücü Başkanı Faruk Koca istifa etti
AK Parti'den Faruk Koca hamlesi