![Filenin Efeleri finalde](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-00:39/Filenin Efeleri finalde.jpg)
A Milli Erkek Voleybol Takımı, FIVB Challenger Kupası'nın yarı finalinde Ukrayna'yı 3-2 yenerek finale yükseldi. Turnuvayı şampiyon tamamlayan ülke, 2024 Voleybol Milletler Ligi’ne katılma hakkı kazanacak.
A Milli Erkek Voleybol Takımı, Katar’ın ev sahipliğinde Doha’da düzenlenen FIVB Challenger Kupası’nda yarı final maçında Ukrayna’yı 3-2 mağlup etti ve finale yükseldi. Filenin Efeleri, yarın saat 19.00’da finalde Katar-Şili maçının galibiyle karşılaşacak. Ay-yıldızlılar, turnuvada şampiyon olması halinde 2024 Voleybol Milletler Ligi’ne katılma hakkı kazanacak.