![Herkes orayı İtalya sanıyor ama orası Türkiye! Üstelik tam 100 yaşında: Kartpostallık görüntüleriyle masalları andırıyor](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-04:43/Herkes orayı İtalya sanıyor ama orası Türkiye! Üstelik tam 100 yaşında: Kartpostallık görüntüleriyle masalları andırıyor.jpg)
Herkesin İtalya sandığı o yer aslında Türkiye’de! Kartpostallık görüntüleriyle görenleri kendine hayran bırakıyor! Bölgeden ziyaretçi alan yer büyük ilgi görüyor! 100 yaşında olması orayı daha değerli kılıyor! İşte o muhteşem yer...
Kahramanmaraş'ta, 100 yıllık su değirmeni, eşsiz manzarasıyla kartpostallık görüntüler oluşturuyor. Türkoğlu ilçesi Beyoğlu Mahallesi'nde bulunan bu su değirmeni, fotoğrafçıların vazgeçilmez noktalarından biri haline geldi.
Ziyaretçilere seslenen fotoğrafçılar, "İnsanlar burayı kesinlikle gelip görmeli. Burası doğasıyla, manzarasıyla harika bir yer. Doğaseverlerin uğrak mekanı diyebiliriz. Burası huzurun adresi" dedi.