![Başkan adayından berberlere havlu jesti](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:35/Başkan adayından berberlere havlu jesti.jpg)
Bağımsız Sarıyer Belediye Başkan Adayı Erhan Vergili, seçim çalışmaları kapsamında farkındalık yaratmak adına berberlere havlu dağıttı.
1 yılı aşkın süredir Sarıyer Belediye Başkan Adaylığı konuşulan ve bu kapsamda Sarıyer’i karış karış gezerek hem seçmenle bir araya gelen hem de mahalleleri sorunlarına karşı çözüm önerilerini anlatan Erhan Vergili, bu kez kuaförlere yaptığı jestle gündeme geldi.
Sarıyer’de faaliyet gösteren kuaförleri tek tek ziyaret eden Erhan Vergili, saç tıraşından cilt bakımına kadar yapılan hizmetlerde kullanılmak üzere çeşitli ürünlerden oluşan hediye seti takdim etti.