![Sarılalım mı? diyen belediye başkanına Melek Mossodan dikkat çeken yanıt](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-21:35/'Sarılalım mı?' diyen belediye başkanına Melek Mosso'dan dikkat çeken yanıt.jpg)
Ünlü şarkıcı Melek Mosso, istifa getiren Uluslararası Kiraz Festivali'nin ardından bu kez de Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde düzenlenen Hıdırrellez Şenlikleri'nde sahne aldı. Konser sonrası Belediye Başkanı Nabi Tepe'nin Mosso'ya çiçeği verirken 'Sarılalım mı?' demesi üzerine Mosso, 'Sonra sıkıntı olmasın' yanıtını verdi.
Tekirdağ'ın Süleymanpaşa Belediyesi, bu yıl 57’ncisi düzenlenen Uluslararası Kiraz Festivali’nde şarkıcı Melek Mosso'ya konser verdirmişti. Mosso’ya konser verdirdiği için AK Partililer tarafından hedef gösterilen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, görevinden istifa etmek zorunda kalmıştı.
Melek Mosso, bu konserin ardından ardından bu kez de Muratlı Belediyesi tarafından düzenlenen 43’üncü Hıdırellez Şenlikleri’nde sahne aldı. Mosso, söylediği şarkılarla izleyenlere coşkulu anlar yaşattı.
Konserin ardından Muratlı Belediye Başkanı Nabi Tepe, sahneye çıkarak Melek Mosso’ya çiçek verdi.
Tepe’nin çiçeği vermesinin ardından, 'Sarılalım mı?' demesi üzerine Mosso, 'Sonra sıkıntı olmasın' karşılığını vermesinin ardından birbirlerine sarıldı.