![Efeler’in parkları pırıl pırıl oluyor](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-11:22/Efeler’in parkları pırıl pırıl oluyor.jpg)
Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, görev ve sorumluluk alanındaki bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor.
Yürüttüğü titiz çalışmalar ile vatandaşların takdirini toplayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri; kentteki park ve bahçelerde kapsamlı bir çalışma başlattı.
Hava sıcaklıklarının yükselmesiyle birlikte vatandaşların yeşil alanlarda daha sık vakit geçirecek olmasını dikkate alan Efeler’in yeşil ekipleri; Adnan Menderes, Kurtuluş, Fatih ve Mimar Sinan mahallelerindeki parklarda uzayan çimleri biçti ve yabani otları temizledi. İlçe sakinlerinin konforu için faaliyetlerin aralıksız süreceği kaydedildi.