![Her yerde yağmurlar fırtınalar varken o şehirde pastırma sıcakları devam ediyor! Termometreler 28 dereceyi gösterdi](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-22:52/Her yerde yağmurlar fırtınalar varken o şehirde pastırma sıcakları devam ediyor! Termometreler 28 dereceyi gösterdi.jpg)
Meteoroloji fırtına ve sel alarmları verip uyarılarda bulunurken o şehirde hava günlük güneşlik! Şehre hala kış gelmedi! Herkes üşüyor, onlar hala bunaltan sıcaklarla baş ediyor. O ilimizde termometreler 28 dereceyi gösterdi...
Meteoroloji Ege ve Marmara bölgesi için fırtına uyarıları verirken Samsun’daki günlük güneşlik hava dikkat çekti. Samsun'da Kasım ayının ortasında yaşanan sıcak hava dalgası, şehirde pastırma yazını yaşatıyor.
Termometrelerin 28 dereceyi gösterdiği bu günlerde, Samsunlular park ve caddeleri doldurarak güneşin keyfini çıkarıyor. Özellikle çocuklar, sıcak havanın tadını çıkartmak için parklarda eğlenceli vakit geçiriyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, Samsun'da önümüzdeki günlerde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. 5 Kasım Pazar günü 24 derece, 6 Kasım Pazartesi 24 derece, 7 Kasım Salı 22 derece, 8 Kasım Çarşamba 24 derece, 9 Kasım Perşembe günü ise 22 derece sıcaklık bekleniyor.