![Husumetlileri tarafından vurulmuştu: 4 aylık yaşam mücadelesini kaybetti](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-02:03/Husumetlileri tarafından vurulmuştu: 4 aylık yaşam mücadelesini kaybetti.jpg)
4 ay önce Samsun'da husumetlileri tarafından pompalı tüfekle vurulan 23 yaşındaki Ahmet Günay tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Olay esnasında gözaltına alınan iki şüpheliden biri serbest bırakıldı.
Samsun'un Kavak ilçesinde husumetlileri tarafından başından pompalı tüfek ile vurulan Seyit Ahmet Günay (23), 4 ay sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Husumetlilerine kurşun yağdırdı, çatışma ortasında kalan babasını da vurdu
Diyarbakır'da husumetlilerin çatışmasında 14 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti
Olay, nisan ayında Soğuksu Mahallesi'nde meydana geldi. Husumetlileri B.B. (23) ve U.C.Ç.'nin (22) telefonu sonrası evinin önüne inen Seyit Ahmet Günay, pompalı tüfekle başından vuruldu.
Yaralanan Günay, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. 4 aydır burada tedavi gören Günay, gece saatlerinde hayatını kaybetti. Günay'ın cenazesi, Kavak'ta aile kabristanlığına defnedildi.
Olaydan sonra gözaltına alınan B.B. tutuklanmış, U.C.Ç. ise serbest bırakılmıştı.