![Mustafa Payan tarafından katledilen Cansu Demirel son yolculuğuna uğurlandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-15:23/Mustafa Payan tarafından katledilen Cansu Demirel son yolculuğuna uğurlandı.jpg)
Dün Kartal'da bir evde Cansu Demirel ve Dilara Gültay, Mustafa Payan tarafından katledildi. Cansu Demirel, düzenlenen cenazede sevenlerinin gözyaşları arasında, tabutuna örtülen duvak ile son yolculuğuna uğurlandı.
İstanbul Kartal'da dün sabah saatlerinde bir evde 4 katlı binanın birinci katındaki daireye giren polis, Dilara Gültay (23) ve Cansu Demirel (30) adlı kadınların cansız bedenleriyle karşılaştı.
Aynı saatlerde kendisini yaraladığı için hastaneye giden Mustafa Payan (24) kadınları öldürdüğünü söyledi.
Elektronik firmasında çalışan Cansu Demirel’in cenaze namazı bugün Kartal Erenler Camii’nde öğle namazını müteakip kılındı.
Cenazeye, baba Ali Demirel, anne Gülfer Demirel, Cansu Demirel’in ailesi, Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal İlçe Emniyet Müdürü Sinan Dallı, genç kızın iş arkadaşları ve sevenleri katıldı. Baba Ali Demirel taziyeleri kabul ederken göz yaşlarına hakim olamadı.
Mustafa Payan tarafından canice öldürülen genç kızlardan Cansu Demirel’in tabutuna beyaz duvak örtüldü. Öte yandan Demirel’in cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Yenişeyhli Mezarlığına defnedildi.