![Anne’de 3 kuşak star bir arada](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-18:04/Anne’de 3 kuşak star bir arada.jpg)
Star Tv’nin yeni yayın dönemi dizisi “Anne” de başrolleri paylaşan Vahide Perçin ve Cansu Dere’ye ,Beren Gökyıldız da katıldı.
Vahide Perçin , Cansu Dere’nin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, BerenGökyıldız ise Dere’nin evlat edinmek istediği küçük Tuğçe’yi canlandırıyor. Dizi; ‘’anne’’ kavramınıderinlemesine işleyerek, bu sene izleyenleri kendine bağlayacak gibi görünüyor.
Yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’in üstlendiği MEDYapım-MF Yapım ortak yapımı olan dizininçekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacak. ‘Mother’ adlı Japon yapımından uyarlanan yeni dizininsenaristliğini ise Berfu Ergenekon üstleniyor.