![Halk TVde üst düzey ayrılık](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-20:10/Halk TV'de üst düzey ayrılık.jpg)
Halk TV Genel Koordinatörü Tuba Emlek de sürpriz bir kararla kanaldan ayrıldığını duyurdu.
Emlek sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"1- Sevgili dostlar; bugün itibariyle @halktvcomtr
ile bağım kalmamıştır. 2015 Ağustos’da katıldığım Halk TV’de, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden hiçbir zaman sapmadan demokrasi mücadelesine katkıda bulunan, halkın haber alma hakkını
2- basın özgürlüğünü yılmadan yıkılmadan savunan bir ekibin parçası olmaktan cesur ve ilkeli insanlarla çalışmaktan onur duydum. O günlerden bugüne sizlerinde bildiği gibi çok şey değişti.Nedenini, niçinini bilmediğim ve asla onaylamadığım bir süreçte yer almayı doğru bulmuyorum.
3-HALK TV'ye yeni yönetim sürecinde başarılar diliyorum. Olağanüstü özveri ile çalışan ekip arkadaşlarıma ve siz değerli vefalı izleyicilerimize teşekkürlerimi sunarım. Görüşmek üzere..."