![Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Üçüncü Kez Covid-19’a Yakalandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-15:26/Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Üçüncü Kez Covid-19’a Yakalandı.jpg)
Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirildi.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirildi. Çebi daha önce iki kere daha Covid-19’a yakalanmıştı.
Siyah beyazlı kulübün Twitter paylaşımında şu ifadeler yer aldı: “Başkanımız Ahmet Nur Çebi’ye rutin kontroller gereği Covid-19 PCR testi yapılmış, test sonucunda pozitif bulguya rastlanmıştır. İzolasyon ve tedavi sürecine derhal başlanan başkanımız Ahmet Nur Çebi’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlığına kavuşmasını dileriz.”