![Kanal Dden flaş Sadakatsiz kararı: Volkanı korona vurdu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-09:05/Kanal D'den flaş Sadakatsiz kararı: Volkan'ı korona vurdu.jpg)
Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı 'Sadakatsiz' dizisinin hayranlarını üzen haber geldi. Dizi bu hafta Covid-19 engeline takıldı.
Çarşamba akşamları sevenleriyle buluşan 'Sadakatsiz' dizisi bu hafta Covid-19 engeline takıldı.
Dizinin yeni bölümünün bu akşam ekrana gelmeyeceğini açıklayan kanal yönetimi, "Değerli izleyicilerimiz, pandemi sebebiyle ne yazık ki bu akşamki yayınımıza kısa bir sağlık arası veriyoruz. Haftaya görüşmek üzere..." ifadelerini kullandı.