![Cüneyt Çakır: Finali mutlu bitirdik](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-21:09/Cüneyt Çakır: Finali mutlu bitirdik.jpg)
Barcelona ile Juventus arasında oynanan Şampiyonlar Ligi final mücadelesini yöneten Cüneyt Çakır ''Finali mutlu bitirdik'' dedi.
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in özel uçağı ile Berlin'e giden ve Demirören'in isteği ile babası Serdar Çakır'da seyahatte yer alması genç hakemin morallerini yükseltmişti.
Maçtan sonra mutluluğunu babası Serdar Çakır ile paylaşan Cüneyt Çakır "Finali mutlu bitirdik." dedi.
Maç sırasında kullandığı kartları ise Berlin'de okuyan Türk genci Oğulcan Tatar'a hediye ederek "Bu kartlar çok önemli. Bizler için önemli hatıra. Futbola gönül veren birine hediye etmek çor önemli." diyerek başarı diledi.
Oğulcan Tatar ise "Almanya'Daki tüm futbolseverlerin kalbi Türk hakemleri için attı. Barcelona ve Juventus ne ise Cüneyt Çakır ve ekibide bizim için onlar kadar değerli" yorumunu yaptı
![Cüneyt Çakır: Finali mutlu bitirdik](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/06/07/cuneyt-cakir-finali-mutlu-bitirdik_001.jpg)
![Cüneyt Çakır: Finali mutlu bitirdik](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/06/07/cuneyt-cakir-finali-mutlu-bitirdik_002.jpg)
![Cüneyt Çakır: Finali mutlu bitirdik](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2015/06/07/cuneyt-cakir-finali-mutlu-bitirdik_003.jpg)