![Pelin Ermiş: Estetiğim yok](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-11:11/Pelin Ermiş: Estetiğim yok.jpg)
Aşk-ı Memnu'nun Cemile'si Pelin Ermiş'ten estetik iddialarına cevap geldi.
Aşk-ı Memnu'nun Cemile'si Pelin Ermiş, sosyal medya hesabından son halini paylaşmıştı. Onu Cemile olarak hatırlayanlar Ermiş'in yıllar içindeki değişimine şok olmuştu.
Ermiş, estetik yaptırdığı yönünde çıkan haberlere cevap verdi:
"Ben iğneden bile korkarım. O zaman 24 yaşındaydım. Şimdi 37 yaşına geldim. Yüzümün değişmesi normal. Sadece alnıma botoks yaptırdım"
Aşk-ı Memnu'da rol aldığı için çok mutlu olduğunu söyleyen oyuncu, "Çok güzel günler geçirdik. O dönem inanılmaz bir ilgi vardı. Şimdi tekrar bölümleri bile çok izleniyor. Eski görüntüleri görünce duygulanıyorum." dedi.
![Pelin Ermiş: Estetiğim yok](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2020/06/15/gg_2458.jpg)
![Pelin Ermiş: Estetiğim yok](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2020/06/15/gg_2143.jpg)
![Pelin Ermiş: Estetiğim yok](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2020/06/15/gg_2098.jpg)
![Pelin Ermiş: Estetiğim yok](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2020/06/15/tt_8070.jpg)