![Manisada 4 yaşındaki çocuk sondaj kuyusuna düştü](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:50/Manisa'da 4 yaşındaki çocuk sondaj kuyusuna düştü.jpg)
Anne ve babasının bahçede çalıştığı sırada kuyuya düşen ve burada boğulan çocuk, traktör ile hastaneye götürüldü ancak ekiplerin müdahalesi yeterli olmadı.
Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen olayda; baba S.K ve anne A.K, birlikte bahçede çalıştıkları sırada çocukları Mehmet Saki K., bahçenin ilerisinde oyun oynarken gözden kayboldu.
Bunun üzerine çocuklarını aramaya başlayan anne ve baba, kısa süre sonra çocuklarını bahçenin yakınında bulunan sondaj kuyusunda buldu. Kendi imkanlarıyla çocuklarını kuyudan çıkartan anne ve baba, traktör ile hastaneye götürmek için yola çıktı.
Bu sırada sağlık ekiplerine durumu bildiren baba, yolda çocuğunu sağlık ekiplerine teslim etti. Mehmet Saki K., sağlık ekipleri tarafından Kırkağaç Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada tekrardan hayata döndürülen küçük Mehmet, yapılan müdahalelere rağmen bir süre sonra yaşamını yitirdi.
Kuyuya düşmesi sonucu boğulduğu öğrenilen küçük çocuğun cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)
![d Manisa'da 4 yaşındaki çocuk sondaj kuyusuna düştü](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/05/15/gguutc_3530.jpg)
![d Manisa'da 4 yaşındaki çocuk sondaj kuyusuna düştü](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/05/15/giutt_3467.jpg)
![d Manisa'da 4 yaşındaki çocuk sondaj kuyusuna düştü](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/05/15/gguutc_6056.jpg)