Tekirdağ'da 24 yaşındaki Kutluhan Kaan, ahırda süt sağma makinesinin fişini prize takmak isterken, elektriğe kapıldı ve hayatını kaybetti.
Hayrabolu ilçesine bağlı Lahana Mahallesi'nde, inekleri sağmak için ahıra giren Kutluhan Kaan, süt sağma makinesinin fişini prize taktığı sırada elektrik akımına kapıldı.
Yere yığılan Kaan'ı gören yakınları, sağlık ekibine haber verdi. İhbarla ahıra gelen sağlık görevlileri, Kaan'ı ambulansla Hayrabolu Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Kutluhan Kaan, doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)