![Meral Akşenerden türbe ziyareti](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-16:02/Meral Akşener'den türbe ziyareti.jpg)
Aksaray'a giden Meral Akşener, Somuncu Baba Türbesi'ni ziyaret edip, dua etti.
MHP eski milletvekili Meral Akşener, genel merkez tarafından teşkilatı kapatılan iller arasında olan Aksaray’ı ziyaret etti. Bir grup MHP'li tarafından karşılanan Akşener, esnaf ziyaretinden sonra Somuncu Baba Türbesi'ne gitti.
Türbe ziyaretinden sonra açıklamalarda bulunan Akşener, şunları söyledi: “Şimdi sizin de söylediğiniz gibi gerçekten büyük bir coşku ve sevgi ile karşılandık. Ben çok geldim Aksaray’a. Yani gerçekten ilk defa bu kadar heyecanlı ve kalabalık bir toplulukla karşılaştık.
Şehirlerimizi geziyoruz. Kapatılan illerimiz var ya, hani dua ettiğimiz, Allah kapatmasın, millet kapatmasın dediğimiz illerimizi ziyaret ediyoruz. Onlara yanındayız diyoruz. Güç vermeye gayret ediyoruz. Dolayısıyla o nedenle buradayım. Çok iyi gidiyor, iktidar olacağız.”
![mhp](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2016/03/02/mhp_6134.jpg)
![Meral Akşener'den türbe ziyareti](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2016/03/02/aksener_2397.jpg)