![Filenin Efeleri dörtlü finalde](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-01:40/Filenin Efeleri dörtlü finalde.jpg)
A Milli Erkek Voleybol Takımımız, A Grubu'ndaki beşinci maçını da kazanarak Dörtlü Final organizasyonuna katılmayı garantiledi.
A Milli Erkek Voleybol Takımı, 2019 CEV Avrupa Altın Lig'de A Grubu'ndaki beşinci maçında Belçika'yı 3-1 yenerek, bitime bir hafta kala Dörtlü Final organizasyonuna katılma hakkı elde etti.
Grupta oynadığı 5 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılarak liderliğini garantileyen ay-yıldızlı ekip, 21-22 Haziran tarihlerinde Estonya'nın başkenti Tallinn'de düzenlenecek Dörtlü Final organizasyonunda mücadele edecek.
A Milli Erkek Voleybol Takımı, gruptaki son maçında 16 Haziran'da deplasmanda Letonya ile karşılaşacak.
![Filenin Efeleri dörtlü finalde](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2019/06/12/filenin-efeleri-dortlu-finalde_001.jpg)