![Şehit ve terörist babaları taziyeleri birlikte kabul ediyor](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-13:57/Şehit ve terörist babaları taziyeleri birlikte kabul ediyor.jpg)
Erzurum'da cenazeleri aynı mezarlıkta defnedilen biri asker, diğeri terörist teyze çocuklarının babaları taziyeleri birlikte kabul ediyor.
Kardeş gibi büyüyen iki teyze çocuğundan Jandarma Er Recep Beycur, Siirt'te 19 Ağustos'ta bölücü terör örgütü mensuplarınca menfeze yerleştirilen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 7 arkadaşıyla şehit oldu. Rıdvan İpek ise 4 Eylül'de Tunceli'deki polis merkezine yönelik saldırıyı gerçekleştirirken güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada başka bir teröristle beraber öldürüldü.
Önce şehit Beycur'un naaşı, sonra da teyzesinin oğlu İpek'in cenazesi, memleketleri Erzurum'un Karaçoban ilçesine bağlı Kırımkaya Mahallesi'ndeki mezarlığa 15 metre arayla defnedildi.
Şehit babası Selahattin Beycur ile PKK'lı Rıdvan İpek'in babası Ramis İpek, taziyeleri birlikte kabul ediyor, çocuklarının mezarını da beraber ziyarete gidiyor.
Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)
![1](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/09/12/1_8183.jpg)
![Şehit ve terörist babaları taziyeleri birlikte kabul ediyor](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/09/12/4_1586.jpg)
![Şehit ve terörist babaları taziyeleri birlikte kabul ediyor](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/09/12/2_6134.jpg)
![Şehit ve terörist babaları taziyeleri birlikte kabul ediyor](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/09/12/2_5056.jpg)