![Mardinde sandık taşıma kararı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-22:40/Mardin'de sandık taşıma kararı.jpg)
Mardin'in Nusaybin ilçesinde ilkokulda kurulacak 6 sandığın, aynı mahalledeki liseye taşınmasına karar verildi.
İlçe Seçim Kurulu'ndan alınan bilgiye göre, 1 Kasım'da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Yeni Şehir Mahallesi'ndeki Yavuz Selim İlkokulunda kurulması planlanan 6 sandığın, okulun çevresinde hendekler kazılması ve barikatlar kurulması nedeniyle aynı mahallede bulunan Süleyman Bölünmez Anadolu Lisesine taşınması kararlaştırıldı.
Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)
![Mardin'de sandık taşıma kararı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/10/31/secim_2464.jpg)