![Tuncelide 84 yaşındaki hasta koronavirüsü yendi](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-18:43/Tunceli'de 84 yaşındaki hasta koronavirüsü yendi.jpg)
Musa Güzel, hastanedeki tedavisinin ardından koronavirüsü yenerek, alkışlar eşliğinde taburcu oldu.
Tunceli’de yaşayan 84 yaşındaki Musa Güzel, koronavirüs teşhisi nedeniyle Tunceli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.
Musa Güzel, koronavirüsü, yapılan tedavilerle yenmeyi başardı. Tedavisinin ardından yapılan testlerinin negatife dönmesi sonucu Güzel, sağlık çalışanlarının alkışlarıyla taburcu edildi.
84 yaşında Koronayı yendi, alkışlarla taburcu oldu
Müjdeli haberi veren Vali Tuncay Sonel, ”Tunceli’de 6 pozitif vakamızdan iyileşen 3 hastamız hafta içi taburcu olmuşlardı. Az önce de Musa Güzel Dede'miz taburcu oldu şükür. Kalan 2 hastamızın da tedavisine devam ediliyor. Başhekimimiz nezdinde fedakar sağlık personelimizden Allah razı olsun” dedi.
Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)
![i Tunceli'de 84 yaşındaki hasta koronavirüsü yendi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2020/04/11/korona_172.jpg)