![Beşiktaş kasayı doldurdu](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-01:08/Beşiktaş kasayı doldurdu.jpg)
Beşiktaş, taraftar organizasyonu ile ortalamanın 4 katı ürün satışı gerçekleştirdi.
Beşiktaş Kulübü, taraftar organizasyonu ile hafta sonu Kartal Yuvası'ndan ortalamanın 4 katı fazla satış gerçekleştiğini açıklayarak, taraftarlara teşekkür etti.
Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "25-26 Şubat tarihlerinde büyük taraftarımızın özveri ve dayanışma duygusu ile düzenlediği organizasyonla e-ticaret sitemiz ve Türkiye genelinde tüm Kartal Yuvası mağazalarımızda ortalamanın 4 katı satış gerçekleşmiştir. Şanlı taraftarımıza teşekkür ederiz" denildi.
![Beşiktaş kasayı doldurdu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2017/02/27/besiktas-kasayi-doldurdu_001.jpg)