![Deniz Baykal: Bugün evet diyenler yarın şikayet edecekler](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-01:28/Deniz Baykal: Bugün evet diyenler yarın şikayet edecekler.jpg)
CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Ankara'nın Bala ilçesinde Anayasa değişikliği referandumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.
"Bugün evet diyenler yarın vay başıma gelenler ne yapmışız diye şikâyet edecekler. Bunları partici olarak söylemiyorum" vurgusunda bulunan Baykal, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Bu memleketin evladı olarak söylemek zorundayım. 30-40 yıldır sizin adınıza bu işin içindeyim. Ergenekon'a, 1 Mart'a, FETÖ işine de karşı çıktım. Biz haklı çıktık. Şimdi yine diyorum büyük yanlış yapılıyor destek olmayın. Yapmayın, yaptırmayın. Türkiye büyük sıkıntılara girecek"
![Deniz Baykal: Bugün evet diyenler yarın şikayet edecekler](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2017/04/04/deni-baykal_8114.jpg)