![Ersun Yanal: Artık önümüz çok açık](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-01:19/Ersun Yanal: Artık önümüz çok açık.jpg)
Galatasaray derbisi sonrası oyuncularıyla konuşan Ersun Yanal, zorlu bir fikstürden başarıyla çıktıklarını belirterek, şampiyonluk vurgusu yaptı.
Galatasaray deplasmanından 0-0'lık sonuçla ayrılan Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal sonuçtan memnun. Ezeli rakiplerinden 1 puan almanın önemine değinen deneyimli hoca, oyun olarak da üstün olduklarını söyledi.
"Galatasaray'a oyunumuzu kabul ettirdik" diyen Yanal şöyle konuştu: "Burada yenilmemek önemliydi. Yeni bir takımız, bunun yanından sakat oyuncularımız da var. Buna rağmen zorlu süreci başarıyla atlattık, artık önümüz açık."
6 haftalık periyotta zorlu maçlar oynadıklarına dikkat çeken 56 yaşındaki hoca, "İlk 6 hafta Başakşehir, Trabzonspor ve Galatasaray'la oynadık. Kırıcı bir maç takviminden başarıyla çıktık. Rakiplerimizin üzerindeyiz ve artık fikstür bizim lehimize. Önümüz açık, bu takım şampiyon olacak." ifadelerini kullandı.
![a Ersun Yanal: Artık önümüz çok açık](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2019/09/30/ersun-yanal-artik-onumuz-cok-acik_001.jpg)
![a Ersun Yanal: Artık önümüz çok açık](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2019/09/30/ersun-yanal-artik-onumuz-cok-acik_002.jpg)