![Aç kalan domuzlar kasabaya indi](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-19:36/Aç kalan domuzlar kasabaya indi.jpg)
Kar sonrası aç kalan onlarca yaban domuzu, kasabaya kadar geldi.
Afyonkarahisar’ın kent merkezine 5 kilometre uzaklıktaki Erkmen kasabasında, cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntülerde, onlarca domuzun kasabaya indiği görülüyor.
Araç içerisinden çekilen domuz sürüsünün, 2 gün önce Afyonkarahisar’a yağan ve yer yer 40 santime ulaşan kar yağışında aç kaldığı için kasabaya indiği düşünülüyor.
Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)
![Aç kalan domuzlar kasabaya indi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/ajans/2018/12/29/ad64c261-08c6-4a6a-945f-17ed6b6c9ee2.jpg)