![Bitlis Tatvanda öğrenciler tabloları canlandırdı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-19:27/Bitlis Tatvan'da öğrenciler tabloları canlandırdı.jpg)
Bitlis Tatvan Van Gölü Ortaokulu Görsel Sanatlar dersinde öğrenciler, ünlü ressamların tablolarına bürünerek sanat eserlerini canlandırdı.
Bitlis Tatvan Van Gölü Ortaokulu'nun öğrencileri, Görsel Sanatlar dersinde sanat tarihinin en çok tanınan, bilinen eserlerini hayata taşıdı. Öğrenciler kendi imkanlarıyla, kıyafet ve makyajlarıyla tablolara dönüştü.
Bitlis Tatvan'da öğrenciler tabloları canlandırdı
Görsel Sanatlar dersinin Sevda Öğretmen'i öğrencileri sırayla kamera karşısına gelen öğrencilerini kaydederken, öğrenciler de büyük bir profesyonellik ile rollerini canlandırdı.
Bitlis Tatvan'da öğrenciler tabloları canlandırdı VİDEO
Öğretmenin bu projesi sosyal medyada büyük beğeni toplarken, sanatın sevdirilmesi için önemli bir girişim olduğu yorumları yapıldı.
![Bitlis Tatvan'da öğrenciler tabloları canlandırdı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/05/17/asd_4331.jpg)