![Fenerbahçe lige mağlubiyetle başladı](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-19:05/Fenerbahçe lige mağlubiyetle başladı.jpg)
Fenerbahçe, Spor Toto Basketbol Ligi ilk hafta mücadelesinde Uşak Sportif'e 71-70 mağlup oldu.
Spor Toto Basketbol Ligi ilk hafta maçında Muratbey Uşak Sportif ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi.
İlk dakikalarda iki takım da sayı üretmekte zorlanırken, 4. dakikada Muratbey Uşak 6-2 üstünlük kurdu. Fenerbahçe'nin Ali Muhammed, Muratbey Uşak'ın ise Monreo ve Hazell ile etkili olduğu müsabakada 7. dakikayı da ev sahibi takım 12-9 önde geçerken, periyot 17-17 eşitlikle tamamlandı.
İkinci periyodun 14. dakikasını 26-24 önde geçen Muratbey Uşak, savunmadaki etkili oyunuyla 17. dakikada farkı 7 sayıya kadar çıkardı: 33-26. Ev sahibi ekip devreyi de 40-33 önde bitirdi.
Üçüncü periyodun 24. dakikasında aradaki farkı 12 sayıya (48-36) çıkaran Muratbey Uşak karşısında Fenerbahçe, Sloukas'la sayı farkını azaltmaya çalıştı. Periyodun son 2 dakikasına 6 sayı farkla (53-47) önde giren Muratbey Uşak, bu bölümü de 58-51 üstün tamamladı.
Son periyoda etkili başlayan Fenerbahçe, Bogdanovic ve Vesely ile bulduğu sayılarla 34. dakikada beraberliği yakaladı: 62-62. Muratbey Uşak, son bölümü büyük çekişme içinde geçen müsabakadan 71-70 galip ayrıldı.
![Fenerbahçe lige mağlubiyetle başladı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2016/10/09/fenerbahce-lige-maglubiyetle-basladi_001.jpg)