![Düğün evi cenaze evi oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:02/Düğün evi cenaze evi oldu.jpg)
Samsun'da düğün evinin önünde salona gitmek için hazırlık yapıldığı sırada, gelinin anneannesi minibüsün çarpması sonucu yaşamını yitirdi.
Samsun'da kızının düğününe gitmek üzerereyken minibüs çarpan 62 yaşındaki Gülizar Kara yaşamını yitirdi.
Olay, Canik ilçesi Yeni Mahalle'de dün akşam meydana geldi. Düğün evi önünden, düğün salonuna gitmek için hazırlık yapıldığı bir sırada Sait D. idaresindeki 55 DA 316 plakalı minibüsün çarptığı gelinin anneannesi Gülizar Kara (62) ve davetli Mithat Çelik (57) yaralandı.
KURTARILAMADI
Yaralılar, 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldılar. Ağır yaralanan Gülizar Kara, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.
![w](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/09/06/w_5001.jpg)
![Düğün evi cenaze evi oldu](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/2015/09/06/g_8697.jpg)