![Kamile Nacickaite Fenerbahçede](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:48/Kamile Nacickaite Fenerbahçe'de.jpg)
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, resmi internet sitesinden Kamile Nacickaite'nin transferini açıkladı
Sarı -lacivertli kulüp resmi internet sitiesinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Adana Aski Takımı'nda forma giyen Kamile Nacickaite'yi 2015-2016 sezon sonuna kadar kiralamıştır. 1989 doğumlu Litvanyalı basketbolcu, 2015 – 2016 sezonun geri kalan kısmında Sarı Lacivertli forma ile mücadele edecek. Kamile Nacickaite'ye Fenerbahçe'ye hoş geldin diyor, Sarı – Lacivertli forma ile birlikte nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz."
Öte yandan sarı-lacivertliler bu transfer haberiyle birlikte bir de yalanlama yaptı. Coleman'ın takımdan ayrılacağı hakkında çıkan haberlere tepki gösteren kulüp şu açıklamayı yaptı; "Bununla birlikte bazı sosyal medya mecralarında çıkan Kadın Basketbol Takımımızın oyuncusu Marissa Coleman'ın bu transfer sonrasında takımdan ayrılacağına yönelik iddialar yalandır."
![Kamilė Nacickaitė Fenerbahçe'de](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2016/01/05/kamil-nacickait_9702.jpg)