Oyuncu Hande Soral, önceki gün nişanlısı İsmail Demirci ile Etiler’de görüntülendi.
Mekan çıkışı gazetecilerin sorularına ayaküstü yanıtlar veren çiftten Hande Soral, “Eşinizin ayaklarını yıkar mısınız” sorusunu; “Yıkayamayacak durumdaysa yıkarım” diye yanıtladı.
İsmail Demirci de “Biz babamızdan öyle görmedik. Sevmek öyle olmuyor. Gözlerinin içine bakarak sevdiğini hissettireceksin” şeklinde konuştu.
Öte yandan güzel oyuncu Hande Soral; bayram öncesi verdiği bir röportajında da eşinin elini öpeceğini şöyle söylemişti: “Geleneklerine sahip çıkan bir aileyiz. Bayram sabahı tüm aile toplanır ve kahvaltı yapılır. Hepimiz anne babamızın ben Kardeşlerim Bensu ve Bedirhan benim elimi öper, ben de artık İsmail'in.” açıklamasını yaptı.